Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ooo wielce oświecona paniusia. Jeżeli ci wstyd tu mieszkać to droga wolna...i krzyżyk na drogę.
dokładnie, jak coś jej nie pasuje to niech wypier*dala, więcej miejsca dla nas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Temat od kilku dni jest przedstawiony na leczna24 i tuba łęcznej. I co okazuje się, że śluby cywilne w łęcznej tak jak w każdej gminie udzielane są w każdym okresie - w poście i ramadanie też. Batrol Łukasz Siegieda to oszołom, który za wszelką cenę stra udowodnić że coś w łęcznej jest nie tak. Rzuca g...wnem licząc  że coś się przyklei. Patrząc na niektóre wpisy to chyba częsciowo mu się udaje. Świadczy to nienajlepiej o części łęczyniaków.
Ci ludzie od Siegiedy to jacyś poprańcy, po co biorą śluby skoro tak najeżdżają na katolików? Osobiście jestem niewierząca i nie rozumiem skąd w nich tyle agresji? jak nie 28 to niech biorą ślub 21, robi im różnicę tydzień? Co do łęcznej, to pozdrawiam łęczyniaków, którzy są dumni z tego gdzie mieszkają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wyszło szydło z worka, czy urząd przeprosi blogera? Pod usc w Lublinie na noworzeńców powinien czekać urzednik z Łęcznej z kwiatami.
A widziales przepraszajacego urzednika? Honoru za grosz nie maja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
,,,mam nadzieję, że urzędnicy właśnie z powodów czysto etycznych odmówili jakiegoś śmiesznego ślubu. To świadczyłoby dobrze o Łęcznej, jako mieście dbającym o tradycję i wiarę naszych ojców. Pan Jezus nauczał inaczej, niż te genderowskie kanalie chcieliby nam wmówić. Prawdziwi Polacy, a więc wierni Słowu Bożemu katolicy przysięgają nie przed jakimś wydepilowanym urzędnikiem, lecz przed sługą bożym w Kościele. wszystkim uczciwym ludziom pozostaje jedynie nadzieja na ponowny powrót do sterów rządu patriotów mających wystarczająco dużo determinacji, aby spowodować, iż żaden urzędnik nie poważy się błogosławić ludzi na drogę życia  ...  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Siegieda, Pawlak czy Fijałkowski myślicie, że ktoś kupi te wasze posty, w których udajecie jakiś katolickich ortodoksów? To jest szyte zbyt grubymi nićmi. Tak jak cały temat, który Siegieda wywołał z tym usc. Nie róbcie z siebie głupków.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To sie łęczynskie urzedniki popisały. Ciemnogród to mało powiedziane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten artykuł dotyczy mnie i mojej narzeczonej. Pod koniec grudnia skontaktowaliśmy sie telefonicznie z USC w Łęcznej z pytaniem czy 28.02.2015 udzielane są śluby cywilne. Usłyszeliśmy, że w tym dniu śluby nie są udzielane, urząd jest zamknięty a poza tym jest post. Nie przywiązywaliśmy do tej odpowiedzi wiekszej wagi tylko zglosilismy sie do USC w Lublinie gdzie bez problemu zapusalismy sie na termin, który nas interesował. I tak wyglądała cała historia.
Kłamstwo urzędu krótkie nóżki ma hehehe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROBLEM bo  dwoje ludzi chce naraz i to jeden dzień na 28 w miesiącu,zaraz zabraknie wam oleju w głowach nie mówiąc o tuszu.W Łęcznej mieszka około 20.000.-ludzi nikt nie robi larma tylko jeden,który podobno mieszka w Warszawie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest Łyncno czyli LLE ksiunc mówi że nie i koniec!Łyncno to stan umysłu i ducha.Zniewolonego ducha,strzeszcie sie ludzi z Łyncny bo to "miasto" na niby z wiejskimi mieszkańcami,wiejskimi urzednikami i wiejskim klubem piłkarskim Górnik Łyncno. Łyncno to wieś śpiewa i tańczy uwazajcie na auta z rej. LLE
a wpo ryju chcesz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I bardzo dobrze zrobiliście nie możemy pozwolić żeby kato urzędnik narzucał wszystkim swe poglądy.Urzędnicy w Łęcznej macie służyć obywatelom żyjecie z naszych podatków!Zrozumiano.
a Ty z czyich podatków żyjesz ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli w lutym były śluby tak? Czyli bloger tak naprawdę ośmieszył siebie, a nie swoje miasto.   Warszawka udeżyła do głowy. Nawet mi go nie żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak chce teraz w lecznej cos zalatwic to musze sprawdzic czy postu nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie to ma znaczenie  czy  Kuczyński jest rzecznikiem , czy też nie ? W Panoramie lubelskiej jak wypowiada się policjant lub policjantka z KWP to zawsze podają , że to rzecznik (z pięciu już by naliczył) i co to też zmienia fakt  co mają do powiedzenia? To tamci to muszą kłamać w przekazach i nikt nie dojdzie , który rzecznik skłamał. Fakty się liczą ! A Bartol to nie kłamie ? Co to za pajac ? Ośmieszył tą Łęczną na cała Polskę , a swojego nazwiska też się wstydzi i jak jest taki wiarygodny to niech podpisuje się pod tymi bredniami nazwiskiem a przezwiskiem .Dla mnie Bartol i tych dwóch niedorajdów jego kolesi to istny gang Olsena hi hi !  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli w lutym były śluby tak? Czyli bloger tak naprawdę ośmieszył siebie, a nie swoje miasto.   Warszawka udeżyła do głowy. Nawet mi go nie żal.
A mi ciebie .żal, bo sam się ośmieszyłeś robiąc taki błąd w tekście. Słownik gówniarzu do ręki i uczyć się ortografii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakie to ma znaczenie  czy  Kuczyński jest rzecznikiem , czy też nie ? W Panoramie lubelskiej jak wypowiada się policjant lub policjantka z KWP to zawsze podają , że to rzecznik (z pięciu już by naliczył) i co to też zmienia fakt  co mają do powiedzenia? To tamci to muszą kłamać w przekazach i nikt nie dojdzie , który rzecznik skłamał. Fakty się liczą ! A Bartol to nie kłamie ? Co to za pajac ? Ośmieszył tą Łęczną na cała Polskę , a swojego nazwiska też się wstydzi i jak jest taki wiarygodny to niech podpisuje się pod tymi bredniami nazwiskiem a przezwiskiem .Dla mnie Bartol i tych dwóch niedorajdów jego kolesi to istny gang Olsena hi hi !
Łęczną swoimi decyzjami ośmiesza Burmistrz i robi to z sukcesem od kilku dobrych lat. Urzędnicy też nie lepsi. Zakaz ślubu bo post. Koń by się uśmiał. Kuczyński też nie lepszy, szuka afer a sam święty nie jest. No i nie jest rzecznikiem w odróżnieniu od tych policjantów których oglądasz.Może on sam już nie wie kim jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
............. Zakaz ślubu bo post. Koń by się uśmiał.
Uśmiechnięty koniu, nie ma, nie było, nie będzie żadnego zakazu. To wymyślone kłamstwo twojego "idola" Łukasza Siegiedy. Nawet on nie trzyma się tego kłamstwa i robi teraz dobrą minę do złej gry - popatrz na tubie na jego żenujące tłumaczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
był zakaz, poczytaj t paku że nawet ta para o której bartol pisał to potwierdza. To linia obrony urzędu, bronią się kłamstwem. Kłamstwa z urzędu nie pierwszy raz próbują tuszować skandale. A to właśnie skandal że ślubu nie można wziąć w post.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ptasie mózgi,  czytam te wasze wpisy i myślę sobie, że dzikociemnogród  to  za mało powiedziane. W tym opisie zdarzenia wyraźnie jest podana data kiedy miał się odbyć ten ślub. 28 luty. A ta propaganda Łycyńska pisze, że śluby się odbywają, że nawet w walentynki było 6.   A ile było 28lutego? bo to był ten dzień o który jest tyle zamieszania.      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kuczyński ma za zadanie przekręcić tu kota ogonem i bronić urząd. Dziwi postawa tuby łęcznej ale oni też są powiązani z urzędem i to w końcu wychodzi. Łęczna to takie miasto, gdzie możesz napisać prawdę tylko wtedy jak jesteś niezależny i niezwiązany z żadnym łęczyńskim pracodawcą na którego Kosiarski ma wpływ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowny z ciemnogrodu odnieś się do daty 28 luty. Ile ślubów zamawiano?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...